+358 40 137 7495 info@buustiaelamaan.fi

Buusti ry
Kauppaneliö 2
60120 Seinäjoki

Avoinna:
ma–to 9.00–15.00
pe 9.00–14.00

Info puh. 040 137 7495
info@buustiaelamaan.fi

Postiosoite:
PL 348
60101 Seinäjoki

Y-tunnus: 0650483-2

Sähköpostiosoitteet muodossa
etunimi.sukunimi@buustiaelamaan.fi

Tiedustelut

Kuntoutuspalvelut
040 512 3793

Työllistymispalvelut
040 123 9875

Laskutusosoitteet

Nimi: Buusti ry
Y-tunnus: 0650483-2
Verkkolaskuosoite: 003706504832
Välittäjävaihtoehdot: Jos verkkolaskujen välittäjänne on operaattori esim. Itella, Basware yms. välittäjätunnus on 003721291126
Välittäjätunnus: Jos verkkolaskujen välittäjänne on pankki esim. Nordea, Osuuspankki yms. välittäjätunnus on DABAFIHH

Laskussa (myös paperiset laskut) on mainittava palvelun/tavaran vastaanottava yksikkö ja toimitusosoite sekä tilaajan nimi.

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan paperiset ostolaskut osoitteella:

Buusti ry
PL 348
60101 Seinäjoki

Yhteydenotto









Hallinto

Kauppaneliö 2
60120 Seinäjoki

Mari Heroja-Anttila
toiminnanjohtaja
040 182 9177

Jaana Palmu
apulaisjohtaja
040 512 3793

Suvi Takamäki
toimistosihteeri/
tietosuojavastaava
040 137 7495

Pirjo Vaajamäki
kirjanpitäjä
040 137 7671

Toimintayksiköt

AAKE

Opintovalmennusyksikkö AAKE
Seinäjoki Kirkkokatu 10
60100 Seinäjoki
040 163 8273
Vastaava ohjaaja 0400 678 274
Pikku-AAKE Seinäjoki
040 686 5455

AAKE KURIKKA

Huovintie 1 B 61300 Kurikka
Vastaava ohjaaja 050 574 5664

Fokus

Fokus-hanke
Kauppaneliö 2 60120 Seinäjoki
Projektipäällikkö 040 123 9875

Fyrrylä

Asumisyksikkö Fyrrylä
Lehtotie 13
60510 Hyllykallio
040 137 7503
fyrryla@buustiaelamaan.fi

Kellokorpi

Asumisyksikkö Kellokorpi & tukiasunnot
Kellokorventie 8
63300 Alavus
040 357 1510
Vastaava ohjaaja 0400 691 288
kellokorpi@buustiaelamaan.fi

Kotikumpu

Asumisyksikkö Kotikumpu
Pappilantie 3 64900 Isojoki
040 182 9188
kotikumpu@buustiaelamaan.fi

Louhi

Asumisyksikkö Louhi & tukiasunnot
Louhenkatu 42 60120 Seinäjoki
040 137 7665
Vastaava ohjaaja 040 586 3004
louhi@buustiaelamaan.fi

Pelttari

Asumisyksikkö Pelttari
Rataskatu 10
60320 Seinäjoki
040 162 8049
pelttari@buustiaelamaan.fi

Reilu

Yhteisövalmennus Reilu
Kauppaneliö 5
60120 Seinäjoki
Vastaava ohjaaja 040 357 8581
Keittiö 040 137 7672
reilu@buustiaelamaan.fi

Riihikuja

Asumisvalmennusyksikkö Riihikuja
Riihikuja 11
60320 Seinäjoki
040 517 6717
Vastaava ohjaaja 040 838 8934
riihikuja@buustiaelamaan.fi

Saunakuja

Saunakujan asumisvalmennusyksikkö & tukiasunnot
Saunakuja 10
60320 Seinäjoki
040 728 9085
Vastaava ohjaaja 040 137 7668
saunakuja@buustiaelamaan.fi

Tähtiportti

Työhönvalmennusyksikkö Tähtiportti
Väinölänkatu 15
60120 Seinäjoki
Vastaava ohjaaja 040 123 9875
Tutustumiskäynnit 040 747 5717
tahtiportti@buustiaelamaan.fi

Työpankki

Kauppaneliö 2
60120 Seinäjoki
040 506 2325

Villen Tupa

Yhteisövalmennus Ville Tupa
Keskustie 13
61100 Peräseinäjoki
040 682 7887
Vastaava ohjaaja 0400 293 986
villentupa@buustiaelamaan.fi